logo
Kompleksowe usługi prowadzenia fanpage'a oraz reklam społecznościowych.

Zwiększamy ilość klientów

Docieramy do potencjalnych partnerów biznesowych

Zamieniamy fanów na klientów

Zwiększamy zyski

Tworzymy kampanie reklamowe

Zadzwoń teraz! Napisz!
Czekamy na kontakt:

tel. 695 66 20 19

info@fanpagedlafirmy.pl

62-200 Gniezno, ul. 3 Maja 56

695662019

62-200 Gniezno, ul. 3 Maja 56

Top

Pakiety

Wpisy – Jesteśmy kreatywni, dlatego każdy z naszych postów na Twojej stronie będzie unikalny i indywidualny. Jesteśmy odpowiedzialni za treści pisane przez nas. Dzięki nam Twój fanpage stanie się swego rodzaju interaktywną ulotką firmy, którą zarządzasz.

Posty graficzne – Tworzymy także infografiki Twojej firmy, dzięki czemu klienci będą mieli rozeznanie na temat działalności, którą tworzysz. Każda nasza grafika posiada licencję, przez co fanpage staje się jeszcze bardziej wyjątkowy.

Pozyskiwanie fanów – Sukcesywnie będziemy pozyskiwać potencjalnych klientów dla Twojego przedsiębiorstwa. Będziemy także starali się dotrzeć do fanów, którzy interesują się tematyką Twojej firmy.

Reklamy – By dotrzeć do jak największej liczby sympatyków firmy lub wypromować jakiś post, możesz skorzystać z wielu dostępnych kampanii reklamowych. Każda kampania dobierana jest indywidualnie do Twoich potrzeb. Dzięki reklamom Twoja firma stanie się bardzo popularna, nawet przy ograniczonym budżecie.

Kontakt z fanami – Bedziemy w stałym kontakcie z Twoimi potencjalnymi klientami. W oparciu o swoje doświadczenie i wiedzę. Przekażemy jak najwięcej informacji na temat Twojej firmy oraz produktów lub usług które oferujesz. Każdego fana będziemy traktować indywidualnie, by poczuł, że Twoja firma jest stworzona dla niego. Będziemy także reagować na każdy komentarz Twojego potencjalnego klienta.

Osobisty konsultant – Od pierwszego dnia współpracy otrzymasz wsparcie osobistego konsultanta, który będzie do Twojej dyspozycji mailowej i telefonicznej każdego dnia. Zyskujesz pracownika, który zajmie się dla Ciebie kanałem FB.

Loading...